UA-93938656-1

Žaidimai Krikštynoms

Žaidimai Krikštynoms

Kad Jūsų krikštynos būtų įsimintinos. Tam reikia ne tik svečių būrio, bet ir veiklos, kuri leistų ne tik sėdėti prie stalo, bet ir veikti aktyviau. Tokių švenčių metu siūlome sužaisti linksmų  žaidimų.

Šitas žaidimas privers visus krikštynų svečius labai daug juoktis.....Kadangi mūsų krikštynos dalyvavo dvi por..
Linksmas žaidimas, tikrai pralinksmins Jūsų svečius..
Paruošiama daug smulkių daikčiukų, kurios galima pririšti virvelėmis. Prie kito virvelės galo pririšame, pavyzdžiui, rie..
Linmksmas žaidimas krikštynose..
Duoti svečiam lapeliusi r paprašyti,kad jie padėtų išrinkti vaikučiui profesiją , kurią turi užrašyti į lapelį. Kuo bus ..
Reikia pasiruošti kokią nors neilgą pasakėlę, kurioje būtų kuo daugiau veikėjų. Tada ant mažų popieriaus lapelių iš anks..
Išrinkti du dalyvius-savanorius. Kad viskas atrodytų kuo „tikroviškiau", kad dalyviai geriau įsijaustų į vaiko vaidmenį,..
1. Sudėti vaiko vardą iš kambaryje esančių daiktų. Pavyzdžiui, vaiko vardo pirma raidė A, tai ir daiktas tinka iš A raid..
Vaišių metu prie stalo galima surengti viktoriną. Klausimai turėtų būti susiję su krikštijamu vaikučiu, pavyzdžiui: ką r..
Kad būtų dar linksmiau, prie stalo sakomus linkėjimus galima pasakyti įdomiau. Pavyzdžiui: 1. svetys, norintis pasakyti ..
Rodoma nuo 1 iki 10 iš 23 (3 Pages)